Red Dead Redemption 2 z genialnym modem. Oto sposób na klimatyczne ognisko

Red Dead Redemption 2
Newsy PC

Red Dead Redemption 2 mimo kilku lat od premiery nadal zachwyca graczy. Genialna produkcja Rockstara to ogromny tytuł wypakowany zawartością. Mimo to niektórzy fani nadal są w stanie dodawać do produkcji coś nowego. Tym razem za sprawą modyfikacji pogramy na gitarze — i to przy ognisku. Czy jest coś bardziej klimatycznego?

Red Dead Redemption 2 – mod pozwoli na grę na gitarze

Na temat Red Dead Redemption 2 napisano już wiele, ale zasadniczo wszyscy są w pewnych kwestiach zgodni. To rozbudowana, ogromna produkcja z genialną historią, świetnie napisanymi postaciami i wielkim światem, w którym znajdziemy masę rzeczy do roboty. Poza głównymi zadaniami czeka na nas sporo aktywności pobocznych, dzięki którym mimo upływu godzin produkcja Rockstara zwyczajnie się nie nudzi.

Czy w takiej sytuacji ktokolwiek mógłby do gry coś jeszcze dodać? Okazuje się, że tak. W serwisie NexusMods pojawiła się właśnie ciekawa modyfikacja, dzięki której w grze odnajdziemy możliwość grania na gitarze. Ta będzie dostępna w obozowisku, gdzie Arthur zasiądzie przy ognisku i odda się przyjemnym dźwiękom z gitary akustycznej. Coś jak w The Last of Us 2, pamiętacie?

Red Dead Redemption 2

Granie na gitarze w grze będzie dostępne w dwóch obozowiskach. Twórca moda podpowiada, aby przechadzać się po obozie np. w okolicy ogniska, a gdy na ekranie pojawi się odpowiedni komunikat, należy wcisnąć przypisany przycisk.

Co ważne, w świecie gry znajdziemy również inne gitary. Te będą niestety “niegrywalne”. Twórca informuje na stronie moda, że można do niego napisać w tej sprawie. Być może później doda odpowiednią aktualizację, dzięki czemu będziemy mogli korzystać z większej liczby instrumentów szarpanych w tej genialnej produkcji.

Źródło: https://www.nexusmods.com/reddeadredemption2/mods/319?tab=description

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie