Nadchodzi Red Dead Online! Poznaliśmy datę testów beta

Choć premiera Red Dead Redemption II już za miesiąc, to okazuje się, że Rockstar ma dla fanów więcej niespodzianek.

Rockstar Games oficjalnie ogłosiło Red Dead Online, grę sieciową w świecie Red Dead Redemption II. Internetowa zabawa w Red Dead Redemption II ma rozpocząć się w listopadzie, lecz najpierw jako wersja beta.

Red Dead Online: na PS4 i Xboxa One

Samo Rockstar mówi o Red Dead Online w następujących słowach:

Red Dead Online to ewolucja klasycznego gameplay’u dla wielu graczy, dziejąca się w oryginalnym świecie Red Dead Redemption. Łączący narrację z konkurencyjną, a także opartą na współpracy grze nowymi, ciekawymi sposobami. Wykorzystując rozgrywkę nadchodzącego Red Dead Redemption II jako podstawę, Red Dead Online będzie gotowe do eksploracji dla pojedynczego gracza jak i z przyjaciółmi. Będzie także oferował ciągłe aktualizacje i poprawki, aby rozwijać się i ewoluować.

Nic dziwnego, że twór taki jak Red Dead Online powstał ramię w ramię z Red Dead Redemption II. Rockstar uczyniło podobnie z GTA V i GTA Online i doskonale zdaje sobie sprawę, jaką kurą znoszącą złote jaja do dziś jest GTA Online.

Red Dead Online: data premiery

Red Dead Online już od listopada będzie darmowe dla posiadaczy gry Red Dead Redemption II, które swoją premierę będzie miało dokładnie 26. października tego roku na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Wciąż nie padło ani jedno słowo na temat tego, czy gra kiedykolwiek pojawi się na pecetach.

Ewelina Stoj

Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: