Red Dead Redemption 2 – nowy gameplay już dzisiaj. Oglądajcie na żywo!

Rockstar planuje na dzisiaj specjalny pokaz rozgrywki z Red Dead Redemption 2. Co zobaczymy, gdzie i o której godzinie? Oto wszystkie szczegóły.

Dzisiaj (1 października) o godzinie 15:00 czasu polskiego gracze oczekujący z niecierpliwością na Red Dead Redemption 2 dostaną kolejny gameplay. Taka informacja została podana na oficjalnym koncie Rockstar Games w serwisie Twitter.

Deweloper nie wspomina, co konkretnie zostanie pokazane, lecz w poprzednim dużym materiale ujawniono, że kolejny gameplay z RDR 2 skupi się na napadach, gangach oraz różnym aktywnościom oraz misjom w świecie gry. Ponadto mamy przyjrzeć się bliżej systemowi Dead Eye, dzięki któremu zwolnimy czas i zaznaczymy kilku przeciwników, by następnie oddać w ich stronę precyzyjne strzały.

Gdzie oglądać gameplay z RDR 2 na żywo?

Kto chce zobaczyć nowy fragment rozgrywki w momencie jego publikacji, niech o 15:00 uderza na kanał Rockstar Games na YouTube. Dla spóźnialskich wrzucimy wieczorem filmik w formie newsa.

Przypominamy, że RDR 2 to jedna z największych premier tego miesiąca. Gra pojawi się 26 października na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: