Red Dead Redemption 2 czy remake jedynki? Jest screen

Nadchodzące targi E3 zapowiadają się naprawdę gorąco.

Ubisoft na pewno pokaże Watch Dogs 2 a Rockstar być może coś związanego z Red Dead Redemption. Tylko co dokładnie? Spekulacje i plotki przybierają na sile. W kwietniu mieliśmy rzekomą mapę z RDR 2 (możecie zobaczyć ją tutaj), a teraz pojawił się screen, z tym że nie jest pewne, czy prezentuje drugą odsłonę Red Dead Redemption, czy też może pierwszą w wersji HD, która miałaby pojawić się na konsolach obecnej generacji.


Poniższy screen został wygrzebany przez użytkowników forum Reddit w portfolio Matta Clyne’a, byłego pracownika Rockstar. Gracze zauważyli, że widać na nim efekt aberracji chromatycznej, który zaczęto używać w nowszych produkcjach hulających na silniku Rage. Może to przemawiać za tym, że to co widzimy jest odświeżoną wersją Red Dead Redemption, choć internauci jakoś nie mogą doszukać się podobnej miejscówki w oryginalnej produkcji. Druga możliwość to oczywiście sequel, jednak idąc tym torem, czy nie wygląda to dosyć ubogo jeśli chodzi o oprawę graficzną?

Kolejna tajemnica ze strony Matta Clyne’a to grafika koncepcyjna, która znalazła się we wszystko mówiącym folderze RDR2. Możecie ją zobaczyć zaraz pod omówionym screenem.

Ciekawe, czy podczas targów E3 2016 skończą się domysły i usłyszymy jakieś oficjalne wieści. Sądzicie, że jeśli już coś zobaczymy, będzie to raczej remake jedynki czy pełnoprawny sequel Red Dead Redemption?

Red Dead Redemption HD czy sequel?
Red Dead Redemption HD czy sequel?
Red Dead Redemption 2 - czyżby grafika koncepcyjna?
Red Dead Redemption 2 – czyżby grafika koncepcyjna?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

35 Shares
Share35
+1
Tweet