Red Dead Online - postać na koniu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wściekłe konie przejęły Red Dead Online i napadają na graczy [WIDEO]

Świat Red Dead Online stał się jeszcze bardziej niebezpieczny. Nowa aktualizacja wprowadziła błąd, który doprowadził do buntu niektórych wierzchowców. Koniki są rozrzucone po całej mapie świata gry.

Niedawno moduł sieciowy Red Dead Redemption 2 otrzymał nowy dodatek. Spora aktualizacja wprowadza do gry świeżą zawartość w postaci napadów, ale nie tylko. Do gry trafił też kuriozalny błąd, który wpływa na obecne w wirtualnym świecie konie.

Serwis Kotaku donosi, że gracze Red Dead Online muszą liczyć się z tym, że cała mapa została opanowana przez konie graczy. Wierzchowce są dosłownie rozrzucone po wszystkich lokacjach. Niektóre leżą martwe na drogach, a inne przesiadują w wyjątkowo nietypowych miejscach.

Co więcej, sporo wierzchowców zachowuje się nieprzewidywalnie. W sieci nietrudno znaleźć filmiki pokazujące, jak konie graczy biegają losowo po mapie i… atakują przypadkowych wędrowców.

Sprawa jest o tyle ciekawa, że niektóre konia są klonami wierzchowców niektórych pechowych graczy. Może to wskazywać na źródło tego nietypowego problemu. Fani Red Dead Online spekulują, że nowy dodatek sprawił, że obecne w grze stajnie zaczynają przypadkowo produkować kopie koni. Czy faktycznie o to chodzi? Raczej się nie przekonamy.

Póki co nie wiadomo, kiedy Rockstar naprawi ten dziwaczny problem. Jeśli zamierzacie grać w RDO, lepiej uważajcie na pobliskie wierzchowce.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się