Recenzje Metro Exodus i ceny pre-orderów z darmową wysyłką

Recenzje Metro Exodus i ceny pre-orderów z darmową wysyłką
Gry za darmo Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Jeśli nie lubicie kupować przysłowiowego kota w worku, możecie już zerknąć na pierwsze recenzje Metro Exodus. Dajcie znać, czy po takich ocenach jesteście skłonni złożyć pre-order.

W sieci pojawiły się właśnie pierwsze recenzje Metro Exodus i możemy już śmiało przyznać, że deweloperzy po raz kolejny nie zawiedli. Choć nie możemy mówić o rewelacyjnych notach, to z pewnością są one na poziomie bardzo dobrym. Serwis Metacritic zebrał 28 recenzji tytułu w wersji PC, z których średnia wynosi 83/100. W przypadku PlayStation 4, średnia z 23 recenzji to natomiast 81/100 i dokładnie taki sam wynik mamy dla wersji na konsolę Xbox One. Przypominamy, że premiera Metro Exodus już w ten piątek (15 lutego) i jeśli po takich ocenach nabraliście ochoty na pre-order, poniżej znajdziecie linki do ofert z darmową opcją wysyłki. Dajcie znać, czy zaopatrzycie się w grę, by rozpocząć zabawę już w dniu premiery!

Recenzje Metro Exodus – plusy i minusy gry

Tytuł został doceniony za świetny klimat i usprawnienia w odniesieniu do poprzednich części. Recenzenci docenili projekt poziomów oraz bardzo dobrą grafikę i udźwiękowienie. Oklaski należą się również za fabułę, która potrafi utrzymać gracza w napięciu. Niektórzy stwierdzili jednak, że mimo wszystko historia jest czasami trochę przewidywalna. W recenzjach przewijają się głosy o satysfakcjonującym strzelaniu, które zręcznie przepleciono elementami skradanki i przetrwania. Metro Exodus od strony technicznej trzyma poziom, lecz w grze można natknąć się na drobne błędy, które mogą być jednak zlikwidowane po premierze w ramach przyszłych aktualizacji.

Metro Exodus dostępne będzie na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC od 15 lutego.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie