Reacher na nowym zwiastunie. Produkcja oryginalna od Amazonu coraz bliżej

Alan Ritchson w serialu Reacher
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Amazon opublikował zwiastun serialu Reacher opartego na powieściach Lee Childa. W tytułową rolę wcieli się Alan Ritchson.

Każdy sezon ma być adaptacją kolejnego tomu cyklu. Aktualną odsłonę serialu oparto na pierwszej powieści, czyli książce Poziom śmierci. Jack Reacher przybywa tam do małego miasteczka w Stanach Zjednoczonych, gdzie zostaje podejrzanym w sprawie morderstwa. Zobaczcie zresztą sami, jak prezentuje się trailer produkcji poświęconej byłemu żołnierzowi:

Reacher będzie trzecią już próbą adaptacji powieści Lee Childa. Do tej pory powstały dwa filmy na ten temat, nie są jednak powiązane z produkcją Amazonu. W poprzednich tytułach w główną rolę wcielał się Tom Cruise.

Premierę Reachera zaplanowano na 4 lutego 2022 roku na Amazon Prime Video. Jeśli nie korzystacie jeszcze z platformy, przypominamy, że jest dostępna w Polsce w naprawdę świetnych cenach.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie