Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mod do Red Dead Redemption 2 zamienia konia w gigantycznego dzika, pumę lub wilka

RDR2 słynie z ciekawych modyfikacji. Dzięki jednej z najnowszych, dostajemy możliwość zastąpienia konia innymi zwierzakami: do wyboru gigantyczny dzik, puma albo wilk.

Wirtualne przejażdżki konne są fajne, ale z czasem mogą się znudzić. Oto osobliwa propozycja dla wszystkich, którzy szukają odmiany w Red Dead Redemption 2: sprawdźcie moda, który pozwala zamienić konia na inne fajne zwierzątko – dziką świnię, pumę albo wilka.

Autorem modyfikacji jest użytkownik o pseudonimie JulioNIB. Aby zobaczyć, jak to wszystko działa, kliknijcie tutaj – zobaczycie jednego z redaktorów serwisu PCGamer.com ujeżdżającego dzika.

A teraz ta gorsza informacja: mod nie jest jeszcze skończony, a za jego wersję próbną trzeba zapłacić. Autor udostępnia swoją pracę jedynie osobom, które zdecydują się go wesprzeć w serwisie Patreon.com. Kosztuje to pięć dolarów miesięcznie (około 21 złotych). Nie jest wykluczone, że gdy modyfikacja zostanie ukończona, będzie dostępna dla wszystkich sympatyków gry za darmo.

Red Dead Redemption 2 miało premierę 26 października 2018. Wtedy produkcja trafiła na PS4 i Xboksa One. Na pecetach tytuł zadebiutował 5 listopada 2019. Wówczas był dostępny jedynie poprzez Rockstar Launcher i sklep Epic Games. Od 5 grudnia blaszakowe wydanie możemy znaleźć także na Steamie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się