Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

RDR 2 zalicza upgrade? Gameplay, premierowy zwiastun i porównanie grafiki

Przed nami ostatnia prosta przed premierą Red Dead Redemption 2. Zapraszamy zatem na porcję filmików z gry, w tym krótki gameplay RDR 2, który wyciekł do sieci.

Pod koniec obecnego tygodnia – 26 października – jedna z największych gier tego roku zawita na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Mowa oczywiście o oczekiwanym RDR 2 od twórców niezwykle popularnego GTA 5.

Jeśli nie możecie doczekać się premiery, zerknijcie na poniższe materiały. Na pierwszy rzut krótki gameplay, który pokazuje szybką strzelaninę, slowmotion oraz koło z wyborem broni.

Premiery gier nowego tygodnia. Red Dead Redemption II i nowy Wiedźmin dominują zestawienie

Następnie możecie poczęstować się zwiastunem premierowym Red Dead Redemption 2, a zaraz pod nim przekonać się, czy niektóre z przedstawionych w nim scen prezentują się lepiej od tego, co Rockstar pokazywał wcześniej. Za porównanie grafiki odpowiada niezawodny YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1.

Rockstar przypomina, że wersja przedpremierowa RDR 2 otwiera dostęp do konia bojowego i niezbędnika bandyty, a wydania Special Edition i Ultimate Edition dodatkowo zapewniają premie i zawartość ekskluzywną. Posiadacze cyfrowej wersji przedpremierowej mogą już rozpocząć pobieranie wstępne gry z PlayStation Store i Sklepu Xbox. Wszystkie cyfrowe wersje przedpremierowe zapewniają także premię GTA$ do wydania w GTA Online.Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%