Premiery gier nowego tygodnia. Red Dead Redemption II i nowy Wiedźmin dominują zestawienie

To się nazywa mocny tydzień na premiery.

Październik to bez wątpienia jeden z lepszych miesięcy jeśli chodzi o premiery gier. W poprzednich dniach ukazał się między innymi Assassin’s Creed: Odyssey oraz Call of Duty: Black Ops IIII. Kolejne dni nie są gorsze i widać, że kalendarz premier nie zwalnia tempa. Mamy dla Was kilka propozycji, z których z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Zestawienie rozpoczynamy od nowej produkcji Rockstar Games, czyli Red Dead Redemption. O czym opowiada gra?

Ameryka, rok 1899. Nastał zmierzch ery dzikiego zachodu – stróże prawa ścigają ostatnich zbirów. Kto nie chce się poddać, ten ginie.

Po nieudanym napadzie w Blackwater – jednym z zachodnich miasteczek – Arthur Morgan oraz gang Van der Lindego muszą uciekać. Osaczeni przez agentów federalnych i najlepszych łowców nagród w kraju, zbiegowie muszą rabować, kraść i walczyć, przemierzając centralną krainę Ameryki, aby przeżyć. Wewnętrzne podziały zaczynają rozrywać grupę od środka i Arthur musi wybrać pomiędzy swoimi ideałami a lojalnością wobec kompanów, wśród których dorastał.

Gra Red Dead Redemption 2, dzieło twórców Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption, to epicka opowieść o życiu w Ameryce na progu nowej epoki.

  • Platformy: PS4, Xbox One
  • Data premiery: 26 października
  • Producent: Rockstar Games
  • Wydawca PL: Cenega

Na drugiej stronie znajdziecie nowego Wiedźmina!

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.