Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

RDR 2 – Red Dead Online już dostępny dla niektórych graczy

Rockstar obiecało udostępnić sieciowy tryb do RDR 2, czyli Red Dead Online, do końca tego miesiąca. Wygląda na to, że niektórzy już grają.

Według wcześniejszych informacji, sieciowy tryb do RDR 2 ma zadebiutować do końca listopada tego roku. Jeśli Rockstar chce dotrzymać obietnicy, Red Dead Online trafi do wszystkich graczy do końca tego tygodnia. W sieci pojawiły się tymczasem informacje wskazujące na to, że mały odsetek społeczności już się bawi!

RDR 2 – Red Dead Online – osiągnięcia

Serwis Ultragmamerz donosi, że w RDR 2 pojawiły się osiągnięcia związane z Red Dead Online. Zauważono je w wersji gry na konsole Xbox One, a ich nazwy brzmią następująco: Breakout, Series Major, Gun For Hire oraz Getting Started. Wspomniany portal donosi, że owe osiągnięcia zdobyło 0,01% posiadaczy RDR 2.

Premiery gier na nowy tydzień. 11 tytułów wartych uwagi

To jednak nie jedyny dowód na to, że Red Dead Online wystartowało. Serwis RockstarIntel publikuje screena przedstawiającego ponoć wstęp do sieciowego trybu. Na obrazku widzimy transport uwięzionych ludzi, z którego będziemy musieli się wydostać.

Wszystko znajdziecie w poniższej galerii:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%