Red Dead Redemption 2 bieg

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Arthur z RDR2 jak olimpijczyk. Zadziwiająco szybko przebiegł całą mapę [WIDEO]

Świat RDR2 nie jest wcale tak duży, jak może się wydawać. Udowodnił to jeden z fanów gry, który postanowił przebiec się pomiędzy dwoma najdalej położonymi punktami na mapie.

Red Dead Redemption 2 miało premierę już jakiś czas temu, ale tytuł jest wciąż niesamowicie popularny. Dowodzą temu różne materiały na temat gry, którymi fani dzielą się w internecie. Jednym ze świeższych przykładów jest wideo autora kanału Melodic Satisfaction Productions.

Youtuber postanowił uczcić zwiększającą się liczbę subskrybentów jego konta poprzez przebiegnięcie się wzdłuż mapy Red Dead Redemption 2. Wyczyn udokumentował na poniższym filmiku. Wideo nie było według niego edytowane.

Pokonanie odległości pomiędzy dwoma najdalej położonymi punktami na mapie zajęło fanowi produkcji o kowbojach 37 minut. W grze to niecała doba – widać tu tylko jedną noc. Fakt ten sugeruje, że świat RDR2 nie jest tak wielki, jak może się wydawać – albo po prostu Arthur jest w olimpijskiej formie.

Oczywiście prowizoryczny rekord mógłby zostać pobity, na przykład, gdyby ktoś użył odpowiedniego moda – chociażby tego zaprezentowanego przez youtubera TagBackTV na filmiku, który również pokazujemy poniżej. Ale to już byłby doping.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się