PUBG za darmo. Popularne Battle Royale przechodzi na model free-to-play

PUBG za darmo. Popularne Battle Royale przechodzi na model free-to-play
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Playerunknown’s Battlegrounds, czyli popularny PUBG, zmienia się. Gra już niedługo stanie się zupełnie darmowa. Posiadacze płatnej wersji mogą liczyć na bonusy.

Darmowy PUBG już istniał, ale w nieco „mniejszej wersji”.

PUBG przechodzi na free-to-play

Hej, a co powiecie na darmowe Battle Royale? Większość z Was pewnie kręci nosem, a część być może już zdążyła głośno ziewnąć, ale tutaj wcale nie chodzi o nową markę! Na model „za darmo” przechodzi jeden z prekursorów gatunku, czyli PUBG.

Gra o zbyt skomplikowanym tytule i kuriozalnym skrócie już 12 stycznia 2022 roku będzie dostępna dla każdego. I mówimy tu o „poważnej” wersji, a nie darmowym „Lite”, w którego część z Was być może zdążyła już się zagrywać. Tytuł stanie otworem przed każdym posiadaczem PC, Xbox i PlayStation.

Co szczególnie istotne, jeżeli tak jak ja wyłożyliście na tę grę swoje ciężko zarobione pieniądze – twórcy pomyśleli i o tym. Każdy posiadacz „płatnej” wersji może liczyć na dodatkowy pakiet, w którego skład wchodzi ulepszenie Battleground Plus. Do tego dostaniemy także szereg kosmetycznych przedmiotów. Konto „dla VIP-ów” nabędziemy również za dodatkową opłatą w wysokości 12,99 USD. Konkretne korzyści z jego posiadania znajdziemy w oficjalnym ogłoszeniu zmiany modelu dystrybucji gry. Serdecznie polecam sprawdzić, „od czego to wszystko się zaczęło”.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie