Oto gra, która zadziwia sprzedażą. Wkrótce ważne nowości na polu walki

Niezły wynik.

Playerunknown’s Battlegrounds nie zwalnia i jak wynika z danych serwisu SteamSpy, po strzelaninę sięgnęło już ponad 22 mln graczy. Deweloperzy również nie śpią i szykują już kolejne nowości w grze, wśród których znajdziemy m.in. nowe bronie.

Kolejna duża aktualizacja PUBG powinna wylądować na komputerach PC do końca tego roku. Zmian będzie sporo (tutaj pełna lista), a wśród najważniejszych warto wymienić choćby nowy system obrażeń dla kończyn, gdzie stopy oraz dłonie naszej postaci są mniej narażone na obrażenia, a uda i ramiona bardziej.

Obrażenia zadamy też nowymi zabawkami – do gry trafi klasyczny RKM pod nazwą DP-28 (do znalezienia w budynkach). Parametry? 47 kulek 7,62mm w magazynku, daleki zasięg i duże obrażenia. Na drugą nóżkę karabin bull-pup AUG A3 (do znalezienia w zrzutach zaopatrzenia), który załadujemy amunicją 5,56mm. Broń jest szybkostrzelna i charakteryzuje się niewielkim odrzutem.

Nadchodząca aktualizacja to również nowe typy celowników 4x dla broni 7,62mm, PM-ów i snajperek. Co ciekawe, po zmianach nie ukryjemy się już przed przeciwnikiem pod wodą, gdyż ta nie będzie całkowicie odporna na kule.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.