Pobierajcie i sprawdzajcie! Ta gra wypełni pustkę po serii Tony Hawk’s Pro Skater

Tytuł właśnie został sfinansowany w serwisie Kickstarter.

Ostatnia część serii Tony Hawk’s Pro Skater z numerkiem 5 w tytule była tak słaba, że lepiej o niej zapomnieć. Miłośnicy deskorolek mają jednak ciekawą alternatywę, która pojawiła się na horyzoncie. Mowa o nadciągającym Session.

Session jest symulatorem skateboarding’u, który dosłownie kilka godzin temu osiągnął wymagany minimalny pułap w kampanii na Kickstarterze. Oznacza to, że tytuł na pewno powstanie a biorąc pod uwagę fakt, że do końca zbiórki pieniędzy pozostało jeszcze 26 dni, deweloperzy zbiorą dodatkową kasę na rozbudowanie całej gry o nowe elementy.

Wczesna wersja Session planowana jest na drugi kwartał 2018 roku zarówno na PC, jak i Xbox One, bo właśnie z myślą o tych platformach tytuł powstaje. Ostateczny produkt ma pojawić się na rynku w trzecim kwartale 2019 roku. Jak zatem widzicie, trochę przyjdzie nam poczekać, ale… Chętni mogą pobrać demo prezentujące obecny stan Session. Znajdziecie je na stronie z akcją na Kickstarterze.

Session ma być dosyć inne od tego, do czego przyzwyczaiła nas seria Tony Hawk’s Pro Skater. W nadchodzącej grze nie będzie punktów za triki, a wszystko ma być bardziej symulacją niż grą zręcznościową.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.