Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

PUBG – nowa mapa w dżungli. Jak zagrać i pierwsze gameplay’e

Jeśli jesteście fanami PUBG, mamy dla Was sporo ciekawego materiału z nowej mapy ochrzczonej mianem Savage. Testy lokacji już się rozpoczęły, lecz nie każdy może zagrać.

Mieliśmy już pierwsze screeny z mapy Savage w PUBG oraz zapowiedź, że będzie to najmniejsza lokacja z dotychczas dostępnych w popularnej strzelaninie. Teraz część graczy posiadających Playerunknown’s Battlegrounds w wersji PC może pobawić się w sprawdzanie miejscówki.

PUBG – mapa Dżungla tylko dla wybranych

Zastanawiacie się, jak zagrać w Savage? Niestety, choć walka na nowej mapie właśnie się toczy, jest przeznaczona jedynie dla wybranych graczy, którzy otrzymali od dewelopera specjalny klucz.

Mapa Codename: Savage jest dostępna dla szczęśliwców od 3 kwietnia od godziny 4:00 rano czasu polskiego do 5 kwietnia, godziny 13:00. Nie ma zatem wiele czasu na zabawę, lecz w przyszłości zostaną zorganizowane kolejne testy mapy.

6 premier na nowy tydzień. Czym przywita nas początek kwietnia?

Pamiętajcie, że mapa jest wciąż na wczesnym etapie rozwoju – wiele elementów jest niedokończonych. Udostępniliśmy ją jednak dlatego, ponieważ chcemy wcześnie zaangażować społeczność, aby poprowadzić rozwój mapy we właściwym kierunku. Gdy już doprowadzimy mapę do lepszego stanu, przeprowadzimy inne, większe testy – przekazują deweloperzy.

Mapa Savage PUBG gameplay

Wpisując powyższe hasło w google znajdziecie już sporo rozgrywki z mapy w dżungli. Jej rozmiary to 4 × 4 km, zatem możemy mówić o naprawdę malutkiej lokacji w porównaniu do Erangel czy Miramar. Lecz mimo miniaturowych gabarytów, nadal na mapie znajduje się setka graczy. Trzeba się zatem przyszykować na jeszcze bardziej dynamiczną rozgrywkę i zagęszczenie przeciwników. Tutaj mecze będą trwały krócej i z pewnością będą bardziej efektowne.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%