PUBG Mobile – poradnik jak pobrać za darmo na telefon i konfrontacja z wersją Xbox One X

PUBG Mobile – poradnik jak pobrać za darmo na telefon i konfrontacja z wersją Xbox One X
Filmiki z gier Gry za darmo Mobile Newsy

Mobilna wersja PUBG – otwarta beta wystartowała, lecz tylko w Chinach. Nie znaczy to, że nie możesz zagrać. Zapraszamy na poradnik przedstawiający krok po kroku, jak pobrać Playerunknown’s Battlegrounds na telefon.

PUBG Mobile został wydany w Chinach jako otwarta beta, do której mogą przystąpić w zasadzie wszyscy użytkownicy. Tytuł możemy pobrać za darmo nawet w Polsce, lecz oczywiście nie liczcie, że zobaczycie w nim język angielski.

YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 sprawdził chińską betę i przygotował porównanie grafiki PUBG Mobile iOS / Android vs Xbox One X, które możecie zobaczyć poniżej. Mobilna wersja została zarejestrowana na urządzeniu LG G5 Android.

Kto chce natomiast sam pobrać PUBG na iOS lub Android, może skorzystać z poniższego poradnika (przygotowany przez Gamingph).

PUBG Mobile – jak pobrać na telefon

PUBG Mobile Open Beta jest dostępny od 9 lutego 2018 roku i prawdopodobnie szukasz sposobu na pobranie gry bezpośrednio na swój tablet/smartfon. Ponieważ gra nie jest oficjalnie dostępna na całym świecie i dostępna jedynie w chińskim app-store, musisz grać w języku chińskim i posiadać konto Tencent (wydawca mobilnego PUBG).

Pamiętajcie, by nie pobierać Playerunknown’s Battlegrounds z innych źródeł niż oficjalne, ponieważ wiąże się to z tym, że po prostu ściągniecie sobie wirusa/złośliwe oprogramowanie, a nie grę.

Na początek musisz się zarejestrować i pobrać aplikację WeChat. Ta aplikacja jest niezbędna, abyś mógł stworzyć konto w grze. Możesz pobrać aplikację WeChat pod adresem:

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.mm&hl=en
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/wechat/id414478124?mt=8

Pobieramy aplikację WeChat

Następnie, aby pobrać aplikację PUBG Mobile Open Beta, pobierz aplikację TapTap (popularny sklep App w Chinach) na stronie (https://www.taptap.com/app/70056), a następnie kliknij przycisk pobierania na urządzeniu z systemem Android lub iOS.

PUBG na telefon – niezbędne będzie TapTap

Po zakończeniu pobierania zainstaluj aplikację. Nie zapomnij pozwolić instalacji na nieznane źródła, aby ukończyć instalację.

Po zakończeniu instalacji otwórz aplikację TapTap i kliknij ikonę wyszukiwania. Następnie wpisz „PUBG” w wyszukiwarce. Kliknij pierwszy wynik 绝 地 求生: 刺激 战场 lub aplikację z oceną 8.7. Jeśli nadal nie możesz znaleźć aplikacji, prawdopodobnie trafisz na nią na stronie głównej lub bezpośrednio przechodząc do tego linku https://www.taptap.com/app/70056.

TapTap – wyszukujemy PUBG

Rozpoczynamy pobieranie. Plik ma rozmiar 500 MB, lecz będziecie potrzebowali dodatkowego 1 GB miejsca na instalację. Jeśli napotkasz błąd informujący, że aplikacja nie jest zainstalowana, musisz zwolnić trochę miejsca, aby dokończyć instalację.

PUBG Mobile Tencent TapTap

Tworzenie konta i pierwszy mecz

Powinieneś mieć już zainstalowane WeChat na swoim urządzeniu i utworzone konto w tej aplikacji. Teraz otwierasz aplikację PUBG Mobile i na ekranie menu wybierz zaloguj się do WeChat (zielony przycisk). Po kliknięciu Twoje konto PUBG Mobile zostanie utworzone.

Tworzenie konta dla PUBG Mobile

Teraz możesz zabrać się za tworzenie postaci. Jeśli znasz interfejs PUBG, nie powinieneś mieć problemu z identyfikacją menu.

PUBG Mobile – tworzymy postać

Przed przejściem do lobby możecie natrafić na baner, który należy zamknąć. Aby to zrobić, klikamy dwukrotnie w X.

Na ostatniej prostej…

Rozpoczynamy pierwszy mecz. Wystarczy po prostu kliknąć żółty przycisk w lewym górnym rogu ekranu.

PUBG Mobile – witamy w lobby

Załatwione. Pora rozpocząć grę!

PUBG Mobile – można już grać.

Pamiętajcie jednak, że powyższy poradnik PUBG Mobile – jak pobrać na telefon nie gwarantuje, że na 100 procent uda się Wam pobrać tytuł i zagrać. Zawsze mogą wystąpić jakieś nieprzewidziane problemy i trzeba to wziąć pod uwagę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie