PUBG Mobile na PC za darmo i oficjalnie. Pobierz i sprawdź wymagania sprzetowe

PUBG Mobile na PC za darmo i oficjalnie. Pobierz i sprawdź wymagania sprzetowe
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC

Pod koniec marca pisaliśmy o problemie, który zdaje się niszczyć PUBG Mobile. Chodzi o graczy, którzy wykorzystują klawiaturę oraz myszkę, przez co zyskują przewagę w walce. Co na to, Tencent – wydawca gry? Wydaje oficjalny emulator na PC.

PUBG Mobile jest zdominowany przez myszki i klawiatury – pisał w marcu portal PCGamesN dodając, że poważnie zagraża to balansowi rozgrywki w grze i frustruje graczy, którzy starają się bawić przy tytule w sposób, jaki wymarzyli sobie jego twórcy.

Twórcy pewnie widzą problem, lecz jednocześnie decydują się na zaskakujący krok – wydają oficjalny emulator, który pozwala zagrać w PUBG Mobile na PC z użyciem myszki i klawiatury.

6 premier na nowy tydzień. Od Call of Duty po kilka produkcji RPG

Emulator znajduje się obecnie w fazie beta i umożliwia zabawę jedynie z innymi graczami korzystającymi z emulatora. Tak też powinno zostać, ponieważ granie na komputerze przeciwko osobom obsługującym grę dotykowo na ekranie smartfona mija się z celem. Jak jednak będzie z dobieraniem przeciwników po opuszczeniu bety? Tego nie wiadomo.

PUBG Mobile na PC. Emulator do pobrania

Jeśli chcecie wypróbować emulator od Tencent, zapraszamy na oficjalna stronę wydawcy. Najpierw należy pobrać programik Tencent Gaming Buddy, a następnie sama grę PUBG Mobile.

Jak zaznacza serwis Gamingph, emulator zajmuje około 100 MB przestrzeni na HDD i pozwala na ustawienie rozdzielczości Ultra HD, które obsługują rozdzielczość 2K. Dzięki temu ​​grafika jest bardziej żywa, a tekstury i obiekty 3D wyglądają znacznie lepiej. Aby tryb Ultra HD 2K działał, potrzebna będzie karta graficzna na poziomie przynajmniej GTX 1060.

Dostępne są również trzy poziomy trudności: Rookie, Experienced i Pro. Jeśli nie chcesz grać z botami, musisz wybrać opcję Pro.

PUBG Mobile na PC – wymagania sprzetowe

Tak prezentują się minimalne wymagania opublikowane przez wspomniany portal:

  • CPU: Dual core Intel lub AMD 1.8 GHz.
  • GPU: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600.
  • Pamięć: 3 GB of RAM
  • OS: Windows 10, 8.1, 8 and 7
  • DirectX: Version 9.0c
  • Dysk twardy: 1 GB wolnej przestrzeni

Tak prezentuje się rozgrywka odpalona na emulatorze:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie