Gdzie kupić PS5? Tutaj ceny i wszystkie oferty ze sklepów w Polsce

PS5 Slim i Pro już niemal pewne. Jest dobitny argument
PS5

Patrzę na Was… głodnych… ofert na PS5, rzecz jasna. Przygotowaliśmy kolejne zestawienie z ofertami na konsolę od Sony polskich sklepów. Jest w czym wybierać.

Szukacie PlayStation 5? Już nie musicie!

PS5 w polskich sklepach w atrakcyjnych cenach

PlayStation 5 jest obecnie chyba jednym z najbardziej poszukiwanych sprzętów elektronicznych, jaki istnieje. Fakt faktem, że globalny problem z dostępnością chipów powoduje poważne niedobory w sklepach. Niemniej konsolę da się znaleźć, ale nie musicie jej szukać, gdyż zrobiliśmy to za Was.

Oferty na PlayStation 5 znajdziecie w Neonet i Media Markt. Przypominamy jednocześnie, że ważne są one w chwili powstania tego artykułu, tak samo jak i prezentowane tu ceny.

Media Markt
Neonet

Jak widać – mamy do wyboru sporo wariantów w naprawdę różnych cenach. W zestawach znajdziemy zarówno gry, jak i dodatkowe kontrolery, słuchawki czy inne ciekawe dodatki pokroju subskrypcji PS Plus. Nie ma więc powodu do niepokoju – oczekiwany prezent na gwiazdkę powinien zdążyć do nas przyjechać. Zapraszamy także do naszego działu związanego z promocjami po więcej ciekawych ofert.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie