PS5 Tablet Edition to wspaniały sprzęt. Zobaczcie PlayStation w nowej wersji

PS5 Tablet Edition to wspaniały sprzęt [WIDEO] | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

PS5 w wersji tabletu brzmi jak dziwny twór inżyniera na grzybkach, ale ten YouTuber go stworzył. Efekt jest o wiele bardziej zadowalający, niż się wydaje!

Fani obdarzeni wyjątkowymi umiejętnościami to bardzo specyficzna grupa odbiorców. Dajmy na to takich moderów – są w stanie poprawić gry i wzbogacić je o nowe funkcje i to lepiej od samych deweloperów. Z kolei ci z drygiem inżyniera nierzadko pokazywali, że da się np. stworzyć faktycznie małe PS5 Slim. Teraz YouTuber zdecydował się pokazać popularną konsolę w wydaniu… tableta. Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało.

Na kanale DIY Perks pojawił się film zatytułowany „Buduję pierwsze na świecie PS5 Tablet Edition”. Jak już się zapewne domyślacie, wyciągnął bebechy urządzenia i przeniósł je do panelu tableta. Co ciekawe, skorzystał z ekranu OLED, więc pod tym kątem jego wizja bije na głowę takie PlayStation Portal (które jednak ma świetny ekran, żeby nie było). Warto zaznaczyć, że jego wersja nie jest urządzeniem do streamingu, a faktycznym PS5 upchniętym do tabletowego opakowania.

YouTuber miał sporo „zabawy”, nie tylko z odpowiednim rozmieszczeniem podzespołów. Musiał również wpaść na pomysł jak rozwiązać kwestię chłodzenia, aby całość zaraz nie stanęła w płomieniach. Finalnie wszystko mu się udało, a gry faktycznie na konsoli działają. PlayStation 5 w wersji tabletowej przypomina nieco większe Nintendo Switch z odczepionymi padami, ale zamiast joy-conów jest DualSense. Montaż i efekt prac zobaczycie na filmie poniżej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie