Tu kupicie PS5. Sprawdźcie ogromną listę ofert

Nowości PS5 i PS4
PS5

Jak jest z dostępnością PS5 każdy wie. Konsolę często niezwykle ciężko dorwać, dlatego postanowiliśmy Wam w tym pomóc. Poniżej możecie znaleźć długą listę ofert z kilku polskich elektromarketów. To najróżniejsze zestawy, które powinny idealnie wpasować się w gusta graczy.

Uwaga – wszystkie linki w tym tekście prowadzą do ofert aktualnych w momencie publikacji tego tekstu. Należy pamiętać, że PS5 jest niezwykle chodliwym towarem, dlatego rekomendujemy sprawdzić wszystkie linki, abyście wybrali najbardziej odpowiadający Wam zestaw.

Neonet

Media Markt

RTV Euro AGD

Media Expert

Avans

Electro

Gorąco zachęcamy też do regularnego sprawdzania Działu Promocji. Codziennie działamy, aby publikować tam informacje na temat najlepszych ofert dla graczy i nie tylko. Często znajdziecie tam pojedyncze oferty na najnowszą konsolę od PlayStation, dlatego tym bardziej warto tam zaglądać.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie