PS5 z czytnikiem płyt za 2749 zł. Jeśli chcesz z grą, to za 2859 zł

PlayStation-5 PS5
Newsy PS5

Postanowiłem sprawdzić, gdzie obecnie można kupić PS5 z czytnikiem płyt Blu-Ray najtaniej. Wyszło na to, że na Allegro.

Dzisiaj w elektromarketach nie znalazłem żadnych promocji na PS5 Blu-Ray, ale nie tylko tam przecież można dorwać nowe konsole. Nawet z polskiej dystrybucji. Właśnie takie nówki chodzą u jednego ze sprzedawców po 2749 zł. To tzw. “golas”, czyli bez żadnych dodatkowych gier w zestawie. Choć jeśli ktoś chce zestaw, to za PlayStation 5 Blu Ray wraz z grą God of War Ragnarok zapłaci 2859 zł.

PS5 Blu-Ray. Najlepsze oferty na konsolę z dzisiaj

A więc podrzucam linki do znalezisk. Kto chętny, niech korzysta. Dorzucam do tego link z Neonet, gdzie konsola wraz z grą Scars Above jest dostępna za 2899 zł. To również niezła oferta:

Kto kupuje konsolę PlayStation 5, z pewnością będzie chciał się zaopatrzyć na początek w jakieś gry z PS Store lub abonament PS Plus. Przy okazji podrzucam zatem promocje na tanie doładowania portfela oraz Plusika. Linki prowadzą do zaufanych sklepów Instant Gaming oraz CDKeys:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie