PS5 ma dostać nowe zestawy. Tym razem dla fanów piłki nożnej

PS5 ma dostać zestawy z EA Sports FC 24. Atrakcja dla fanów piłki nożnej
Newsy

Znany insider billbil-kun jeszcze przed oficjalną zapowiedzią od Sony zdradził, że PS5 dostanie nowe zestawy. Tym razem związane z premierą EA Sports FC 24.

Sony kontynuuje więc swoje partnerstwo z Electronic Arts. Firma ma zagwarantować nowe bundle z konsolą PS5. Tym razem w takich zestawach znaleźć mamy grę EA Sports FC 24. Będzie to kolejny oficjalny zestaw z grami dla przyszłych posiadaczy PlayStation 5. Już wcześniej dostaliśmy m.in. opcję z God of War Ragnarok.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez insidera, bundle mają być dostępne zarówno z PS5 w wersji z czytnikiem, jak i PlayStation 5 Digital. W pudel znajdziemy grę EA Sports FC 24 (o której więcej przeczytacie tutaj). Nie spodziewajcie się jednak pudełka z płytą. Dostaniemy jedynie kod na cyfrową edycję gry. W zamian za to możemy liczyć na dodatki: zawartość Ultimate Team, czyli jeden pakiet Rare Gold Players Pack i trzech kultowych zawodników wypożyczonych na pięć meczów.

Bundle ma być dostępny w Europie (najpewniej także i Wielkiej Brytanii, ale nie ma szczegółów o wydaniu w USA). Zdaniem insidera, cena wersji z napędem to 619,99 euro (około 2 860 zł), a Digital kupimy za 519,99 euro (2 400 zł). Zestawy mają trafić do sklepów 29 września, wraz z premierą samej gry.

PlayStation cały czas stara się więc zafundować nam nowe zestawy z grami. To o tyle ciekawe, że od dawna czekamy na oficjalne ujawnienie PS5 Slim. Wszak ostatnie wyprzedaże niemal potwierdzają, że sklepy chcą zwolnić miejsce na półkach na nowa edycję konsoli.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie