Są już oficjalne bundle PS5 z God of War Ragnarok. Tutaj zamówisz!

PS5-god-of-war
Newsy PS5

God of War Ragnarok debiutuje za kilka dni, a w sklepach w Polsce pojawiły się oficjalne bundle PS5 z najnowszymi przygodami Kratosa.

Jeśli chcesz kupić konsolę PS5 specjalnie dla God of War Ragnarok, możesz składać zamówienie na oficjalny zestaw. Pojawił się on w dwóch wersjach – Digital oraz Blu-Ray. Ponadto w sklepach znajdziemy inne zestawy (które nie są oficjalnymi bundle), do których dołożono oczekiwane God of War.

Warto wspomnieć, że poniższe oferty to przedsprzedaż, a kupiona konsola wyruszy do Ciebie ze sklepu w dniu 9 listopada. Właśnie wtedy God of War Ragnarok ma swoją premierę.

PS5 z God of War Ragnarok – tutaj kupisz konsolę:

Jak zatem widzisz, za 3128 zł można kupić PlayStation 5 z God of War Ragnarok oraz dodatkowym padem. To wersja konsoli Digital. Ceny zestawów konsol w wersji z czytnikiem Blu-Ray, rozpoczynają się od 3366 zł.

Wiadomo już, że God of War Ragnarok to bardzo dobra gra, choć bez rewolucji. Kto jednak polubił poprzednie przygody Kratosa, przy nowych będzie się czuł jak ryba w wodzie. Naszą recenzje gry przeczytasz tutaj.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie