Dostępność PS5. Konsolę kupicie w tych sklepach

Konsola PS5
PS5

Przedstawiamy Wam pełne zestawienie ofert na konsolę PS5 w polskich sklepach z elektroniką. Sprzęt da się kupić, a dzięki nam nie musicie szukać.

PlayStation 5 jest trochę jak święty Graal, którego wiele osób poszukuje, ale niekoniecznie każdy znajdzie. Dzięki naszemu zestawieniu nie musicie już szukać, gdyż zrobiliśmy to za Was. Podkreślam jednak, że wszystkie przedstawiane tu oferty ważne są w momencie pisania tego artykułu.

Zestawienie PS5

Aktualnie PlayStation 5 znajdziecie w Media Markt oraz Neonet. Do wyboru szereg różnych zestawów w wielu wariantach. Ceny zaczynają się od 2699 zł, ale im więcej – tym więcej rzeczy w zestawie na start.

Media Markt
Neonet

PlayStation 5 da się więc dostać, ale jest to też kwestia ceny. Im jest wyższa, tym w zestawie da się dostać od razu więcej dodatków. Są one, jak zresztą widzicie, naróżniejsze – od różnych gier i dodatkowych kontrolerów, po PS Plusa, słuchawki czy stacje ładujące.

Jeżeli interesuje Was temat dostępności konsoli, ale przy okazji cenicie niezłe promocje, zapraszamy do regularnego śledzenia naszego działu związanego z promocjami, dzięki któremu nie przegapicie najciekawszych ofert.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie