Ciężko dostać PS5, ale niektórzy mogą otrzymać je w zamian za krew. Tak, jak piec do pizzy

Aktualizacje PS5 - Astrobot z DualSense
PS5

Wszyscy doskonale wiemy, jak ciężko dostać dziś konsolę PS5. Charytatywna organizacja postanowiła za pomocą sprzętu zainteresować potencjalnych dawców krwi.

PS5 w zamian za krew to nie tylko świetna szansa na zdobycie konsoli, ale również na pomoc potrzebującym.

PS5 charytatywnie

Konsola aktualnej generacji od Sony jest sprzętem cieszącym się niesłabnącą popularnością. Na większy popyt wpływ ma też fakt niskiej podaży. Mimo to w naszym kraju da się ją znaleźć i to czasami w całkiem niezłych cenach. Nawiasem mówiąc, zapraszam do naszego działu Promocje, gdzie regularnie publikujemy najciekawsze oferty.

W USA sytuacja wygląda nieco gorzej, bo PlayStation 5 jest tam wykupywane jeszcze szybciej, także przez dynamicznie działających scalperów. Organizacja We Are Blood postanowiła niejako wykorzystać to, aby zachęcić ludzi do pomocy innym.

Amerykańscy wolontariusze postanowili ogłosić swego rodzaju konkurs. Zbierają oni krew dla potrzebujących, a każdy dawca ma szansę wygrać PlayStation 5 i pomóc przy tym chorym! Świetny pomysł, ale to nie wszystko. Jeżeli kogoś nie interesuje konsola, do wygrania jest też piec do pizzy i Apple Watch 7. Dla każdego coś miłego.

Zapotrzebowanie na krew jest zazwyczaj wysokie w okresie świątecznym z powodu zwiększonego ruchu drogowego i innych wypadków. Aby zachęcić większą liczbę krwiodawców w tym ważnym okresie, organizacja We Are Blood oferuje trzem szczęśliwym krwiodawcom trudne do znalezienia prezenty.

Ogłoszenie organizacji

Choć jak najbardziej pochwalamy taką akcję, nikt z nas nie szans na wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu ani konkursie. Wszystko dlatego, że krew zbierana jest wyłącznie w Austin w Teksasie w USA.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie