Jedna z najlepiej ocenianych gier ostatnich lat w końcu z debiutem na PS5

PS5 bez wielkich hitów przez długi czas. To oficjalne | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

PS5 jak na razie nie mogło pochwalić się Immortality, czyli unikatową i mroczną przygodą, która zdobyła wyjątkowo wysokie oceny i wiele nagród. Teraz się to zmieni.

W 2022 roku na świat wyszło wyjątkowe dzieło niejakiego Sama Barlowe’a, który dał się poznać za sprawą stanowiącego fenomen branżowy Her Story. Jego nowa wizualna opowieść z aktorami będąca w istocie grą komputerową (tak, chodzi o FMV) to Immortality. Tytuł miał premierę w Xbox Games Pass, potem na Netfliksie, a od samego początku zdobywał wysokie oceny i wyjątkowe uznanie krytyków. Ba, udało się nawet mu zgarnąć parę nagród za grę roku!

Wybitnie dobrze przyjęta pozycja zmierza też na PlayStation 5. O tym wiemy już od jakiegoś czasu, bo sam twórca potwierdził to w 2023 roku. Od tamtej pory w temacie było cicho, a fani PlayStation mogli obawiać się, że nic z planów nie wyjdzie. Nic bardziej mylnego, bo Immortality nadchodzi na PS5 i to jeszcze w styczniu.

Marissa Marcell mogła zostać gwiazdą. Zagrała w trzech filmach, ale żaden z nich nie trafił do kin. A Marissa Marcel zniknęła. Obejrzyj trzy zaginione filmy. Dopasuj cięcia w nagraniu i rozwiąż zagadkę. Co stało się z Marissą Marcel? Immortality to nowa interaktywna trylogia Sama Barlowa, twórcy Her Story i Telling Lies.

– głosi opis gry na Steam

Teraz także posiadacze urządzeń Sony sprawdzą, o co tyle krzyku i zachwytu. Immortality zadebiutuje na PS5 już 23 stycznia 2024 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie