Tutaj kupicie PS5. Lista ofert na wiele zestawów

Konsola PS5 z padem DualSense
PS5

Wpadły dodatkowe fundusze po świętach? Planujecie od dłuższego czasu kupić PS5? Tak? No to idealnie się składa, bo znaleźliśmy dla Was aktualne oferty na tę konsolę.

Z dostępnością PS5 jest ostatnio naprawdę różnie. Być może warto spodziewać się, że w najbliższych dniach zestawów będzie znacznie mniej w związku z większym zapotrzebowaniem przez prezenty na Boże Narodzenie. Na szczęście udaje się nam znaleźć dziennie kilka-kilkanaście ofert, z którymi z chęcią się z Wami dzielimy.

Uwaga – poniższe zestawy są dostępne do zakupu w momencie publikacji tego tekstu. Najnowsze konsole PlayStation są niezwykle pożądanym towarem, więc nie zdziwcie się, jeśli po wejściu w któryś z linków dowiecie się, że dany przedmiot został wyprzedany.

RTV Euro AGD

Media Markt 

Media Expert

Chcecie być zawsze na bieżąco z najlepszymi ofertami? Zachęcamy do zaglądania do Działu Promocji, gdzie m.in. natraficie właśnie na piątego “Pleja”, gry wideo, sprzęty gamingowe i wiele, wiele więcej.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie