PS4 Pro już rozsyłane po sklepach. Tak wygląda oczekiwane pudełko z konsolą

PS4 Pro już rozsyłane po sklepach. Tak wygląda oczekiwane pudełko z konsolą
Newsy Polecamy PS4

Sony gotowe na premierę mocniejszej wersji PlayStation 4.

Premiera PS4 Pro została zaplanowana na 10 listopada tego roku i jeśli zamierzacie sięgnąć po ten sprzęt, w poniższej galerii znajdziecie klika zdjęć z pudełeczkiem konsoli (udostępnionych w serwisie Imgur). Widać zatem, że PS4 Pro jest już rozsyłane po sklepach i czeka na swój wielki dzień.

Przypominamy, że mocniejsza wersja PlayStation 4 posiada ulepszony system GPU oraz CPU, pozwala na granie w rozdzielczości 4K (przy niektórych tytułach w natywnym 4K) i odznacza się wsparciem dla technologii HDTV, HDR oraz gogli wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR.

Warto pamiętać, że wszystkie gry przygotowywane na PS4 będą działać na PS4 Pro i na odwrót. Na mocniejszej konsoli mogą jednak otrzymać dodatkowe efekty, większą rozdzielczość, płynność czy np. granie na podzielonym ekranie.

Specyfikacja techniczna PS4 Pro – szczegóły

CPU x86-64 AMD Jaguar, osiem rdzeni 2,1GHz
GPU 4.20 TFLOPS, AMD Radeon – 36 jednostek Polaris 911MHz
Pamięć 8 GB DDR5
Dysk twardy 1 TB
Rozmiary 295 mm × 55 mm × 327 mm (szerokość, wysokość, głębokość)
Waga Około 3,3 kg
Napędy optyczne Blu-ray 6x CAV, DVD 8x CAV
Wejścia/wyjścia 3x USB 3.1, 1x AUX
Komunikacja Ethernet, IEEE 802.11, Bluetooth 4.0
Pobór prądu Maksymalnie 310 W
Temperatura pracy 5°C – 35°C
Złącze audio/video HDMI (4K/HDR), digital optical

PS4 Pro reklamuje się w klimatach zombie i lat 80.

W sieci pojawiła się reklama PlayStation 4 Pro, która zamiast pokazywania wspaniałej grafiki i innych fajerwerków, przenosi nas do lat 80., kiedy to na porządku dziennym mieliśmy kasety VHS, kiepską jakość obrazu i tandetne efekty.

Dlaczego akurat takie klimaty? Ponieważ reklama została stworzona w porozumieniu z Activision, które promuje obecnie nadchodzące Call of Duty: Infinite Warfare, zaopatrzone w tryb Zombie przenoszący graczy właśnie do wspomnianych lat 80.

Wspomniany tryb został nazwany Zombies in Spaceland. Podczas rozgrywki trafimy do kosmicznego lunaparku, gdzie poprowadzimy przeciwko hordom zombie jednego z czterech sławnych niegdyś aktorów.

Przypominamy, że Call of Duty: Infinite Warfare zadebiutuje 4 listopada na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Nowa konsola PS4 Pro pojawi się natomiast w sprzedaży 10 listopada.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie