Ozzy Osbourne w świetnej reklamie PS VR2. Książę ciemności walczy z robo-dinozaurami

PS VR2 z nową reklamą i Ozzym Osbournem grającym w Horizon
Newsy PS5

Ozzy Osbourne wystąpił w nowej reklamie PS VR2. Najwyraźniej nowa generacja gogli wirtualnej rzeczywistości od PlayStation zaskoczyła nawet księcia ciemności.

Oficjalna premiera PS VR2 jest już… jutro! Z tej okazji PlayStation reklamuje swój sprzęt jak tylko może. W internecie pojawił się nowy spot i to nie byle jaki, bo występuje w nim sam książę ciemności – Ozzy Osbourne!

Ozzy, robo-dinozaury i PS VR2

Wokalista znany m.in. ze swoich występów w zespole Black Sabbath zagrał samego siebie. W komicznym klipie widzimy jak jego żona, Sharon, prosi go o to, aby pomógł jej pakować się w celu przeprowadzki do Londynu. Ozzy jest jednak zbyt zajęty sprawdzaniem nowego headsetu do PlayStation. Przez większość krótkiego spotu widzimy, jak muzyk gra w Horizon: Call of The Mountain i próbuje swoich sił w walce z robo-dinozaurami. Na szczęście wszystko zostało ocenzurowane, więc widownia nie powinna poczuć się zgorszona.

Spot pojawił się początkowo na profilu na Twitterze Osbourne’a.

Zrobiłem ten spot z PlayStation team. Mieliśmy dużo zabawy. Ich nowe VR2 jest naprawdę niesamowite.

– czytamy w poście

Niedawno w sieci zadebiutowały także filmy pokazujące headset i akcesoria do niego “od środka”. Wcześniej firma potwierdziła również gry startowe, których tak naprawdę nie brakuje. Wśród nich trzeba przede wszystkim wymienić Horizon: Call of the Mountain, które zdobyło od krytyków wiele ocen, w tym najwyższe noty. Wygląda na to, że VR2 nie zawiedzie, a przynajmniej nie powinniśmy się o to obawiać.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie