Wkrótce wielka wyprzedaż w PS Store. PlayStation udostępniło szczegóły

PS Store - logo
PS4 PS5

W PS Store wkrótce wystartuje spora wyprzedaż. Zimowe promocje zaoferują cała masę gier do zgarnięcia w nieco niższych cenach.

Święto promocji w PS Store ruszy już 22 grudnia i potrwa do nieokreślonego jeszcze dnia stycznia. To jedna ze swoistych tradycji PlayStation, dzięki której możemy zgarnąć tańsze gry co roku na przełomie grudnia i stycznia. Wyprzedaż ta wyróżnia się tym względem podobnych okazji, że potrwa znacznie dłużej i zaoferuje więcej gier na wyprzedaży.

Możemy spodziewać się zniżek na największe hity, w tym te od Ubisoftu i Electronic Arts. Na przecenie znajdziemy najnowsze odsłony Far Cry, Assassin’s Creed i FIFA. Dodatkowo rzecz jasna nie zabraknie mniejszych produkcji niezależnych, które są nieodłącznym elementem każdej wyprzedaży. Taniej kupimy również dodatki i pomniejsze DLC do gier.

Więcej szczegółów na temat nowej wyprzedaży poznamy już jutro. Wtedy też dowiemy się, przez jaki czas będą dostępne promocje i z jakich konkretnie okazji przyjdzie nam skorzystać.

Jeśli poszukujecie najciekawszych przecen na gry i sprzęt, koniecznie śledźcie nasz dział z promocjami. W chwili udostępnienia wyprzedaży, pojawi się tam stosowna informacja.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie