Szukacie promocji na doładowanie do PS Store? Kod o wartości 100 PLN kupicie taniej

PS Store - doładowanie o wartości 100 PLN taniej z tym kodem
Newsy PS4 PS5

Jeżeli szukacie sposobu, aby zaoszczędzić na grach wideo – ten jest całkiem niezły. Kod do PS Store o wartości 100 PLN dostępny jest z obniżką.

Wiecie, że aktualnie trwa letnia wyprzedaż w PS Store? PlayStation przygotowało dla nas sporo tańszych gier. Promocja zaczęła się już jakiś czas temu, ale ostatnio rozrosła się o kolejne produkcje. Czasu na ich zdobycie mamy niewiele, bo wydarzenie właśnie się kończy. Teraz jednak podpowiadamy, jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Kupując kod doładowujący do PS Store możemy oszczędzić podwójnie – zarówno na kodzie, jak i kupionych na wyprzedaży grach. W sklepie Eneba pojawiła się nowa oferta, dzięki której kod o wartości 100 PLN kupimy za 84,98 zł.

Aby wykorzystać rabat, należy udać się na podaną powyżej stronę. Następnie dodajemy produkt do naszego koszyka, gdzie wpisujemy kod zniżkowy PLN100. Potem trzeba wybrać płatność przez Przelewy24. Nie martwcie się inną walutą, bo teraz właśnie powinna zostać przeliczona na złotówki. Podana powyżej cena uwzględnia również prowizję za płatność przez Przelewy24. Rabat ważny jest do 5 sierpnia, do godziny 13:00.

Oczywiście nie trzeba polegać wyłącznie na zmierzającej ku końcowi promocji. W sklepie PlayStation co i rusz dostępne są nowe oferty, w tym także i przeceny na popularne gry z segmentu AAA. Do wyboru jest naprawdę sporo pozycji, więc najlepiej samemu przejrzeć katalog w poszukiwaniu najbardziej interesującego nas tytułu.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie