PS Plus na tydzień na za darmo. Genialna akcja z nieoczywistego źródła

PS Plus za darmo na tydzień. Genialna akcja | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS4 PS5

W Europie można zgarnąć abonament PS Plus na tydzień za darmo – w formie prezentu do kupionego wielkanocnego jajka KitKat. Że jak?!

Ja wiem, że brzmi to dość dziwnie, a niektórzy zapewne już zakładają buty, aby ruszyć na poszukiwanie do sklepów. Przyznam jednak, że akcja na ten moment raczej nie funkcjonuje w Polsce. Czemu? To proste – nawet nie widziałem nigdy takich jajek w sklepach.

PS Plus za darmo w KitKat

Niemniej jest to dość ciekawa promocja dedykowana graczom, którzy lubią słodycze. Albo Wielkanoc. Albo trochę tego i tego. Ważne jednak jest to, że zgodnie z postem na Reddicie, akcja ta obowiązuje w niektórych europejskich krajach. Słowo klucz to “niektóre”. Wedle komentujących, ominęła choćby Finlandię i Rumunię, choć z pewnością dostępna jest we Włoszech. Wygląda na to, że ominęła Polskę, także rodzimi gracze nie mogą poczuć się jak dzieci odwiedzające fabrykę czekolady.

Bowiem do wygrania jest nawet cała konsola PS5 w Slim, o i tyle klientowi przyfarci się podwójnie. W środku jajka może on trafić na specjalny złoty bilety, wzorowany na tym z filmu “Charlie i Fabryka Czekolady”. Tym razem jednak nie gwarantuje on wycieczki do fabryki czekolady Wonki, a nowiutką konsolę. Fantastyczny pomysł, nie ma co!

Szkoda tylko, że wiele podobnych akcji nie obowiązuje w Polsce. Konkursy oczywiście bywają, a PS Plusa da się choćby kupić w niższej cenie, ale to nie to samo. Niemniej Sony znów rozpoczyna szeroko zakrojoną akcję przeceniania PS5 Slim, więc ceny powinny niebawem spaść także i w naszym kraju. A przynajmniej możemy na to liczyć.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie