Za darmo z PS Plus. Prezent dla fanów Call of Duty

ps-plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jeśli posiadasz abonament PS Plus i uwielbiasz serię Call of Duty, z pewnością uczestniczysz już w rozgrywkach 4. sezonu CoD: Warzone. Łap więc prezencik do tej gry za darmo.

Posiadacze abonamentu PS Plus nie tylko mają możliwość odbierania pakietu gier co miesiąc. Dostają też ekskluzywne zniżki w PS Store czy też prezenty zarezerwowane tylko dla nich. Właśnie pojawił się nowy upominek do odebrania. A jeśli nie masz jeszcze subskrypcji lub chcesz ją przedłużyć, najlepiej zrobić to w promocji. Doładuj portfel w PS Store za pomocą tanich kart z Instant Gaming:

Prezent dla posiadaczy abonamentu PS Plus

W PlayStation Store pojawił się darmowy Pakiet Bojowy (Hydro) – Call of Duty: Warzone. Pobiorą go za free jedynie osoby z aktywnym abonamentem PS+. Oto opis i zawartość pakietu:

Darmowy zestaw dla użytkowników PlayStation Plus z okazji rozpoczęcia sezonu czwartego w Call of Duty: Modern Warfare II i Call of Duty: Warzone.

Zawartość pakietu:

– Skórka Operatora dla Oniego
– 2 schematy broni
– Talizman
– Naklejka
– Wizytówka
– Emblemat

Activision może w każdej chwili usunąć tę zawartość gry, uaktualnić ją lub zamienić na inną.

Pakiet odbierzesz pod poniższym linkiem:

I jak, skorzystasz z okazji i pobierzesz pakiet?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie