Demo gry Marvela na Xbox dłuższe i za darmo, a na PS5 krótsze i tylko z PS Plus

marvel's midnight suns ps plus xbox demo
Newsy PS5 Xbox Series

Posiadacze konsol PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S mogą pobierać wersje próbną gry Marvel’s Midnight Suns. Na sprzęcie Sony pograsz krócej i wymagany jest PS Plus Premium.

Pisałem dwa tygodnie temu, że posiadacze abonamentu PS Plus Premium mogą cieszyć się trialem tytułu Marvel’s Midnight Suns. Demo jest również dostępne na konsolach Xbox Series. Tutaj nie musisz mieć żadnego abonamentu i do tego możesz testować tytuł o godzinę dłużej.

PS Plus potrzebny do triala, a na Xbox po prostu grasz

Widać tutaj odmienną politykę obu firm. Sony umożliwia pobieranie triali gier jedynie w ramach abonamentu PS Plus Premium. Jeśli już go posiadasz, możesz pobierać wersje próbne za darmo. Tymczasem Microsoft nie robi ograniczeń i trial Marvel’s Midnight Suns jest po prostu dostępny dla każdego. Co ciekawe, na PS5 grę sprawdzamy przez 2 godziny, a na Xbox Series możemy to robić przez 3 godziny.

Deweloper tłumaczy, że wszystkie postępy z triala zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujesz się na jej zakup:

Rozpoczynając wersję próbną gry, rozpoczniesz trzygodzinny okres na Xbox Series X|S i dwugodzinny okres na PlayStation 5 dla graczy z abonamentem PlayStation Plus Premium. Limit czasu liczy się zawsze, gdy gra jest włączona; po osiągnięciu limitu czasu próbnego otrzymasz możliwość przejścia na kartę produktu w sklepie. Wszelkie postępy lub zakupy dokonane podczas okresu próbnego gry zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, jeśli zostaną zakupione.

midnightsuns.2k.com

Warto dodać, że wersja próbna gry Marvel’s Midnight Suns jest dostępna do pobrania na Xbox Series X|S za pośrednictwem sklepu Microsoft Store oraz na PS5 dla subskrybentów PlayStation Plus Premium za pośrednictwem PlayStation Store. Demo będzie aktywne do 27 stycznia 2024 roku.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie