Nowe gry w PS Plus za darmo do sprawdzenia. Superbohaterowie i zawrotne prędkości

PS-Plus-premium-trial
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W PS Store wylądowały kolejne triale, które mogą ogrywać za darmo posiadacze abonamentu PS Plus Premium. Łącznie, mamy 5 godzin zabawy, czyli w sam raz na weekendowy wieczorek.

Jeśli subskrybujesz PS Plus w najdroższym progu, czyli Premium, masz dostęp do wersji próbnych gier. Co jakiś czas katalog triali jest aktualizowany o nowe pozycje i właśnie zauważyłem, że mamy w nim dwie nowości.

PS Plus Premium – co nowego za darmo do sprawdzenia?

Zatem, na liście triali mamy dwa nowe tytuły. Pierwszym jest Marvel’s Midnight Suns Enhanced Edition. To taktyczna gra RPG koncentrująca się na turowych potyczkach, która swoją premierę miała 2 grudnia zeszłego roku. Zaczynamy od stworzenia własnego superbohatera i ruszamy do walki w towarzystwie wielu znanych postaci Marvela. Grę można testować przez 2 godziny.

Drugi trial to F1 Manager 2022. Tutaj wiadomo, czego się spodziewać. Stajemy na czele zespołu Formuły 1 i zarządzamy dosłownie wszystkim, by zdobyć mistrzostwo. Walczyć o chwałę możemy przez 3 godziny, bo właśnie tyle czasu dano nam na testowanie gry. Poniżej linki do obu nowych triali:

Oto wszystkie triale dostępne w PS+ Premium

Warto przy okazji przypomnieć wszystkie wersje próbne, jakie są dostępne w ramach abonamentu Premium:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie