Zanim PS Plus na październik, macie darmowy dodatek do gry z oferty wrześniowej

PS Plus kwiecień 2022
Newsy PS5

Pojawiła się nowa darmowa zawartość do jednego z tytułów, który jest dostępny do pobrania w ramach PS Plus na wrzesień. To nie byle małe DLC, więc warto się zainteresować.

Czekając na ogłoszenie gier z oferty PS Plus październik 2022, możemy pomęczyć jeszcze wrześniową ofertę. A w niej miła niespodzianka, którą zapowiadaliśmy już dwa tygodnie temu.

PS Plus z września – TOEM dostaje coś wielkiego!

W ten weekend deweloperzy ze studia Something We Made obwieścili na Twitterze, że nowy region o nazwie Basto wylądował w TOEM. Jest on największy ze wszystkich dostępnych w grze, posiada 11 nowych trofeów oraz pozwala wykonać nowe zadania. Na mapie pojawili się kolejni goście do poznania, a aktualizacja dodatkowo rozprawia się z błędami w trofeach.

Przypominamy, że Basto odblokuje się automatycznie po ukończeniu podstawowej gry. Żeby się do niego dostać, będziemy musieli odwiedzić Nanę w domu w Homelanda. Dodatek zapewnia nam około 1-2 godzin zabawy. 

Fajne jest również to, że region Basto zawiera cykl dnia i nocy, nowe utwory muzyczne od Launchabel Socks i Jamal Green oraz broń na wodne balony – Water Popper. Będziemy mogli taką giwerą np. otwierać drzwi i „wysadzać” w powietrze niektóre przedmioty.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie