Gra z PS Plus na wrzesień za darmo dostanie nową zawartość

PS Plus - gracze zgadują, które gry mogą być dostępne w tym roku
Newsy PS5

Gry z PS Plus na wrzesień możemy pobierać od kilku dni. Wśród nich jest urocze czarno-białe TOEM dla posiadaczy PlayStation 5. Jeśli polubiliście ten tytuł, to mamy świetne wieści.

Na oficjalnym blogu PlayStation czytamy, że TOEM, które jest dostępne w PS Plus Essential na wrzesień, wzbogaci się o nową zawartość. Twórcy gry przyznali, że po udostępnieniu jej w PS+ zobaczyli, jak wielu nowych graczy po raz pierwszy pobrało TOEM. W sumie… nic dziwnego. Usługa Sony to dobre miejsce, by wypromować mniejsze gierki.

Wracając jednak do tematu. Deweloper oznajmił: Chcieliśmy skorzystać z okazji, aby przedstawić wam bezpłatną aktualizację zawartości, nad którą pracowaliśmy od jakiegoś czasu, która wkrótce pojawi się w Toem. T zupełnie nowy region o nazwie Basto!

PS Plus – TOEM z największym regionem

Cieszy również fakt, że Basto będzie największym z dotychczasowych regionów w TOEM. Zostanie on wypełniony zupełnie nową zawartością, taką jak poszukiwanie skarbów, minigry i upiorne historie. Basto odblokuje się automatycznie po ukończeniu podstawowej gry. Żeby się do niego dostać, będziemy musieli odwiedzić Nanę w domu w Homelanda. Dodatek ma nam zapewnić około 1-2 godzin zabawy. Deweloper wspomina, że w Basto zebrano wszystkie pomysły, których nie zdążono ukończyć w podstawowej wersji gry.

Region Basto ma zawierać cykl dnia i nocy, nowe utwory muzyczne od Launchabel Socks i Jamal Green, a nasz bohater otrzyma strzelający wodnymi balonami Water Popper. Broń pozwoli np. otwierać drzwi czy „wysadzać” różne obiekty. Zerknijcie zresztą na poniższy zwiastun. Nie wiadomo jeszcze, kiedy aktualizacja z Basto zostanie dodana do gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie