Bardzo głośna gra w PS Plus na wrzesień 2023. Wyciekła część oferty

PS Plus wrzesień 2023 - wyciekła pierwsza duża gra w ofercie
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

PS Plus na wrzesień 2023 w planie Essential może otrzymać bardzo duża i głośną pozycję. Niestety, nie było o niej głośno wyłącznie z pozytywnych powodów…

Jak pisaliśmy już wcześniej, niebawem nastąpi oficjalne ogłoszenie oferty PS Plus na wrzesień 2023. Mówimy o najtańszym planie w wariancie Essential, czyli takim, który pozwoli użytkownikom dopisać do konta parę gier za darmo. Do tej pory nie było mowy o żadnych przeciekach, ale właśnie się to zmieniło. Wygląda na to, że poznaliśmy pierwszą grę, która trafi do nas we wrześniu.

Znany leaker billbil-kun od dawna z powodzeniem przedwcześnie przedstawia szczegóły oferty PS Plus i nie tylko. Wielokrotnie zdradzał nam nowości w Amazon Prime Gaming czy nawet Humble Bundle. Tym razem wrócił do swoich “korzeni”, jak sam to nazywa, i znów podzielił się przeciekami dotyczącymi PS Plus na wrzesień.

PS Plus wrzesień 2023 – znamy pierwszą grę!

Zgodnie z jego postem na Twitterze, mowa o Saint’s Row. Chodzi oczywiście o najnowszą część cyklu, tę wydaną w 2022 roku. Z pewnością była to wielka i głośna premiera, ale niestety z tych “złych” powodów. Gracze i krytycy nie ukrywali swojego oburzenia praktycznie każdym elementem gry – od narracji i historii, aż przez rozgrywkę czy bugi. Dlatego też w komentarzach dominują mało pozytywne głosy społeczności, która obawia się, że “będzie to najgorszy miesiąc PS Plusa”.

Wszystko zależy od pozostałych dwóch gier w usłudze, ale na razie leaker nie jest w stanie potwierdzić, o jakich tytułach mowa. Być może się to zmieni i przed oficjalnym ujawnieniem, poznamy całą ofertę.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie