PS Plus wkrótce z gigantyczną nowością? Do oferty ma trafić kultowa pozycja

PS Plus z gigantyczną nowością już wkrótce | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

PS Plus Premium rozwija się nieustannie, a nowe informacje wskazują na kolejną ciekawą nowość. Tym razem mowa o Alone in the Dark.

PS Plus Premium jako najdroższa wersja abonamentu od Sony oferuje dostęp do katalogu klasyki. Jest to spora biblioteka gier znanych jeszcze z czasów poprzednich generacji, dzięki czemu w ramach stałej opłaty zagracie w kultowe tytuły choćby z ery PS2 czy PSP. Jest tam sporo świetnych gier, ale niebawem możemy otrzymać kolejną i to absolutnie istotną z punktu widzenia rozwoju horrorów.

Alone in the Dark 4 znane jako Alone in the Dark: The New Nightmare jest kolejną części serii definiującej horrory. Bez kultowego dzieła nie byłoby dziś wielu tytułów pokroju choćby Resident Evil. Czwarta część spotkała się z pozytywnym odbiorem, choć nie odznaczyła się aż tak wielkimi zgłoskami w historii komputerowej rozrywki.

Kup PlayStation Plus taniej! Oto tanie doładowania do PS Store:

PS Plus Premium z kultowym survival horrorem (był, ale się zmył)

Tytuł ten może jednak trafić do oferty PS Plus Premium, do katalogu klasycznych gier. Wczoraj PlayStation zapowiedziało nowości do katalogu PS Plus Premium w styczniu 2024 roku i w początkowym tweecie pojawiło się wspomniane Alone in the Dark: The New Nightmare. Później jednak tę informację usunięto, ale fani są pewni, co widzieli. Co więcej, nawet w filmie na kanale PlayStation Access pojawiła się taka informacja, ale później zaktualizowano filmik i wycięto tę informację. Niektórzy zdołali jednak zrobić screeny.

PlayStation więc milczy i nie wiemy, czy Alone in the Dark 4 faktycznie trafi do oferty, ale wygląda na to, że jak najbardziej – być może doszło do jakiejś pomyłki, a debiut przesunięto na później? To niewykluczone, zwłaszcza że w marcu debiutuje remake oryginału.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie