PS Plus – specjalne ogłoszenie dla 8 krajów, w tym Polski

PS-Plus-Polska
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony podało dzisiaj nie tylko listę gier PS Plus na styczeń dla progów Extra i Premium. Na blogu PlayStation pojawiło się dodatkowe ogłoszenie, które kierowane jest m.in. do Polaków.

Zdarza się, że podczas ujawniania nowej listy gier w PS Plus, Sony decyduje się na dodatkowe ogłoszenie. Czasem dotyczy ono promocji, czasem informuje o grach na wyłączność dla wybranych regionów. Tym razem przedstawiono coś zupełnie innego i warto o tym wspomnieć, bo dotyczy również Polski. Przy okazji spójrzcie na nowe gry w ofercie PlayStation Plus Extra i Premium na styczeń. Jeśli jeszcze nie widzieliście pełnej listy, to publikowaliśmy ją w tej wiadomości, a znajdziemy na niej m.in. Resident Evil 2 oraz wiele innych smakołyków. Zwracamy uwagę również na powrót promocyjnych kart doładowujących portfel PSN:

PS Plus w Polsce z wybraną zawartością Crunchyroll

Jeśli posiadacie abonament w wersji Extra lub Premium, możecie korzystać z katalogu ponad 100 filmów do oglądania na żądanie w aplikacji Sony Pictures Core. Sony ogłosiło dzisiaj, że od 15 stycznia będziemy mieli dostęp również do wybranych seriali animowanych z platformy Crunchyroll. To świetna wiadomość dla fanów anime!

Z przyjemnością informujemy, że wybrane serie z Crunchyroll będą dostępne dla członków PlayStation Plus Premium/Extra za pośrednictwem Sony Pictures Core w następujących dodatkowych regionach od 15 stycznia: Holandia, Portugalia, Polska, Irlandia, Dania, Norwegia, Szwecja i Finlandia.

PlayStation Blog

Wybrane serie z Crunchyroll są obecnie dostępne w wielu innych krajach. Udostępniono tam m.in. tak popularne seriale anime jak Eighty Six, Iruma-kun oraz To Your Eternity. Jesteśmy ciekawi, jak będzie wyglądała oferta dla Polski.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie