Premiery za darmo do sprawdzenia w PS Plus. 2 nowe gry na PS5 i PS4

PS Plus - gracze zgadują, które gry mogą być dostępne w tym roku
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W PlayStation Store pojawiły się kolejne dwie gry do sprawdzenia za darmo na PS5 i PS4. Z okazji mogą korzystać posiadacze abonamentu PS Plus Premium.

To już trzecia gra, która ostatnio pojawiła się w ramach triali dla abonentów PS Plus Premium. Dopiero co pisaliśmy o ciekawej grze De-Exit: Eternal Matters, łączącej elementy platformówek TPP, gier logicznych i przygodowych oraz skradanek. To świeży tytuł, który miał swoją premierę 14 kwietnia. Teraz do wersji próbnych dołączają kolejne gorące jeszcze nowości, o których poniżej.

Jeśli jednak nie posiadasz PS+ Premium, a chcesz kupić abonament, nie przepłacaj i doładuj swój portfel w PS Store tanimi kartami z Instant Gaming.

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Co nowego w trialach z PS Plus Premium?

Jak wspomniałem na początku, chodzi o dwie nowości. Zacznę od ciekawszej, Disney Speedstorm, czyli wyścigów, które pojawiły się we wczesnym dostępie dosłownie dwa dni temu. Grę możemy sprawdzać przez 2 godziny na PS5 oraz PlayStation 4. Drugim tytułem, co prawda niszowym w Polsce, jest premiera z końcówki marca – MLB: The Show 23. To osiemnasta odsłona tytułu opartego na licencji amerykańskiej ligi bejsbolowej. Grę możemy sprawdzać przez 3 godziny, również na nowej oraz starszej generacji PlayStation.

Oto linki do pobrania triali, a zaraz pod nimi trailery gier:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie