Posiadacze PS Plus Premium wypróbują nową grę za darmo

PS Plus pozwoli Wam sprawdzić nową grę zupełnie za darmo
Newsy PS4 PS5

Jeżeli korzystacie z subskrypcji PS Plus Premium i chwilowo nie macie w go grać, być może zainteresuje Was dostępny zupełnie nowy trial.

Raz na jakiś w usłudze PS Plus pojawia się nowa wersja próbna. Często mowa o hitach, w tym grach first-party od Sony, ale tym razem dostaliśmy możliwość sprawdzenia niezależnej pozycji od zewnętrznych deweloperów. Jest to świetna okazja, aby wyrobić sobie zdanie o tytule. Ostatecznie, o ile się zdecydujemy, będziemy mogli go kupić.

Nowy trial dla posiadaczy planu PlayStation Plus Premium dotyczy gry DE-EXIT – Eternal Matters, która niedawno ukazała się na parę różnych platform. Tytuł raczej nie cieszy się zbyt wielkim zainteresowaniem. Zgaduję, że dodanie go do oferty PS Plus może mu wyłącznie pomóc. Oczywiście mowa o trialu, więc ograniczonej czasowo wersji próbnej. Bez opłat będziemy mogli wypróbować maksymalnie godzinę rozgrywki. Może i mało, ale z pewnością wystarczy, aby wyrobić sobie o produkcji zdanie. Większe pozycje pokroju Cyberpunka 2077 dostają triale ograniczone do dwóch godzin.

Wyrusz w surrealistyczną podróż po zaświaty, aby odkryć sekrety złamanego i tajemniczego Plane of Memory w tej filmowej przygodzie z nutą skradania. Zanurz się we wspaniałym voxelowym świecie o intensywnej atmosferze i uratuj dzień!

– opisują twórcy DE-EXIT – Eternal Matters

Jest to więc całkiem mroczna stylistycznie gra oparta o stylizowaną, vokselową grafikę. Większość czasu rozgrywki spędzimy na eksploracji i rozwiązywaniu zagadek środowiskowych. Sam pomysł i klimat wydają się tu jednak naprawdę ciekawe. Istnieje spora szansa, że ktoś znajdzie tu parę godzin dobrej zabawy. Jeżeli zdecydujecie się na kupno gry, będziecie musieli przygotować 89 zł w PS Store.

W tym miejscu znajdziecie kompletną ofertę planów Extra i Premium na kwiecień 2023. Z kolei tutaj wyjaśniamy, ile będziecie potrzebować na gry miejsca.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie