PS Plus z nową grą do sprawdzenia. Pająki z mieczami jak ze Star Wars

PS Plus Extra czerwiec 2024 już dostępne. Pobierajcie gry | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Nie boicie się pająków? Posiadacze abonamentu PS Plus Premium bez arachnofobii mogą sprawdzić doskonałą grę, w której te stawonogi chwytają za miecze świetlne i inną potężną broń.

Sony udostępniło w swoim cyfrowym sklepie nowy trial, który pozwala sprawdzać przez ograniczony czas pełną wersję naprawdę ciekawej gry z pająkami w roli głównej. Żeby mieć taką możliwość, niezbędny jest abonament PS Plus Premium. Natomiast każdy posiadacz subskrypcji, nieważne jaką wersję wykupuje, ma prawo pobrać za darmo 12 dodatków do różnych gier, o których wczoraj pisaliśmy.

Pająki nadchodzą. Przez godzinę sprawdzaj SpiderHeck z PS Plus Premium

Nowa wersja próbna dotyczy gry SpiderHeck, która jest dostępna na PS5 oraz PlayStation 4. Jak czytamy w PS Store, to szybki tapczanowy brawler, w którym pająki wykonują zabójczy taniec w pełnych chaosu pojedynkach z użyciem mieczów świetlnych, granatów, a nawet wyrzutni rakiet.

Zatem niczym w Gwiezdnych Wojnach łapiemy za miecz świetlny, tyle że walka toczy się w zupełnie innym wymiarze i mikroskali. Możemy pograć samemu, stawiając czoło kolejnym falom wrogów. Najlepiej jednak gra wypada podczas starć ze znajomymi w trybach PvP (rywalizacja) lub PvE (współpraca).

Gra została wydana we wrześniu 2022 roku i została ciepło przyjęta przez graczy. W PlayStation Store tytuł oceniło ponad 300 osób, a średnia z ich recenzji wynosi 4,33/5, więc bardzo przyzwoicie.

Źródło: PS Store

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie