PS Plus taniej. W kieszeni zostaje kilka dyszek

PS Plus na Black Friday 2022. PlayStation zapowiedziało obniżkę
Newsy PS4 PS5

PS Plus to „niezbędnik” każdego posiadacza konsoli PlayStation, ale też spory koszt w skali roku. Ale wiecie, że możecie skorzystać z atrakcyjnych cen i nie przepłacać?

Abonament PS Plus wpisał się na dobre w środowisko społeczności PlayStation i w zasadzie każdy, kto chce pograć ze znajomymi przez sieć, musi się w niego zaopatrzyć. Sony niedawno zmieniło formułę subskrypcji i zamiast jednego Plusa, mamy aż trzy różne progi usługi. Czym droższy wybierzesz, tym więcej zyskujesz.

PS Plus – abonament w niższej cenie

Ano właśnie, jeśli jesteśmy przy zyskach, to warto mieć na uwadze, że wcale nie musisz płacić standardowej ceny za abonament PlayStation Plus. Wystarczy wiedzieć, gdzie kupić go taniej. A taką możliwość proponuje sklep Instant Gaming.

KUP ABONAMENT PS PLUS TANIEJ W INSTANT GAMING

To sprawdzony i wiarygodny sklep z grami cyfrowymi, w którym można zaopatrzyć się również w abonamenty. Tutaj dokładnie opisywaliśmy, jak robić w nim zakupy.

Abonament PS Plus można wykupić na różne okresy, choć najpopularniejsze opcje to subskrypcja na 3 lub na 12 miesięcy. Standardowa cena wynosi odpowiednio 100 zł lub 240 zł. Wspomniany sklep oferuje natomiast niższe ceny:

PS Plus na 3 miesiącePS Plus na 12 miesięcy
KUP TANIEJ PS PLUS NA 3 MIESIĄCEKUP TANIEJ PS PLUS NA 12 MIESIĘCY

Jak jednak wspominaliśmy, są różne progi usługi, ale już najtańszy Essential pozwala m.in. grać online, a ponadto daje dostęp do darmowych gier co miesiąc. Obecnie posiadacze PS Plus mogą pobierać bez dodatkowych opłat trzy świetne tytuły:

Droższe abonamenty oferują dodatkowe atrakcje. Pakiet Extra to również dostęp do katalogu gier, zawierającego setki tytułów, a pakiet Premium to także wersje próbne gier, transmisja strumieniowa w chmurze i katalog klasyki. Wszystkie pakiety Essential, Extra oraz Premium są oczywiście dostępne w Instant Gaming i jeśli macie na nie ochotę, to wszystko kupicie przechodząc na stronę sklepu.

Źródło: Materiał powstał we współpracy z Instant Gaming

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie