Prezent dla abonentów PS Plus. Wystarczy zagrać w grę

PS-Plus-PS-Stars
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Obecna oferta PS Plus na styczeń 2024 pozwala odebrać mały bonus. To comiesięczna akcja, a wytrwali mogą liczyć ostatecznie np. na tańsze gry z PS Store.

Jeśli jeszcze nie odebraliście gier z oferty PS Plus Essential na styczeń 2024, warto to zrobić. Sony udostępniło naprawdę godne polecenia tytuły, a jeśli nawet to nie Wasz klimat, to samo uruchomienie choćby jednej z gier “będzie się opłacać”. Posiadacze PS5 mają przede wszystkim A Plague Tale: Requiem, a na starszym PlayStation 4 zagramy choćby w polskie Evil West. Pełną listę gier podawaliśmy w tej wiadomości. No i warto wspomnieć, że każdy z nowych tytułów posiada interesujący dodatek w PS Store.

“Punktuj” za odpalenie gier z PS Plus

Jak co miesiąc, nowa oferta PS Plus Essential jest powiązana z wydarzeniami dostępnymi w programie lojalnościowym PlayStation Stars. Wystarczy uruchomić dowolną z trzech gier, żeby zgarnąć dodatkowe 50 punktów. Sam program jest oczywiście darmowy i kto nie ogarnia, o co w nim chodzi i jak dołączyć, wszystkie niezbędne informacje znajdzie na stronie PlayStation pod tym linkiem.

Najważniejsze jest to, że sukcesywnie zbierając punkty PS Stars, możemy liczyć na fajne nagrody. Zdobyte punkciki wymienimy np. na fundusze w cyfrowym portfel PSN, które można wykorzystać kupując gry w PS Store. Możemy też otrzymać za nie cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie oraz gry. Warto zatem założyć konto i odbierać punkty nie tylko z wydarzeń PS Plus, lecz również innych. Co miesiąc Sony publikuje listę nowych wydarzeń, ta na styczeń została już ujawniona na oficjalnym blogu PlayStation. Znajdziecie ją w tym miejscu.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie