PS Plus styczeń 2020 – ujawnienie gier dopiero w Nowy Rok?

Microsoft nie czeka w tym miesiącu do ostatniej chwili i już kilka dni temu poznaliśmy ofertę Games with Gold styczeń 2020. Sony zawsze ma swój ustalony termin na ogłoszenie Plusa, lecz tym razem kalendarz jest wyjątkowo niekorzystny. Zatem kiedy poznamy gry, które trafią do PS Plus styczeń 2020.

Microsoft wejdzie w nowy rok ze świetnymi grami w ramach Games with Gold styczeń 2020 i liczymy na to, że również Sony nie zawiedzie. Niestety, zwyczajowy termin ujawniania kolejnej oferty może tym razem nie wypalić, a to ze względu świąt i naprawdę niekorzystnego “ułożenia” kalendarza. Zatem kiedy poznamy gry z PS Plus styczeń 2020?

PS Plus styczeń 2020 – oferta – kiedy poznamy?

Wtajemniczeni wiedzą, że Sony zawsze (z małymi wyjątkami) ujawnia gry w PS+ na kolejny miesiąc w środę poprzedzającą pierwszy wtorek miesiąca. Oznacza to, że długo poczekamy na ujawnienie PS Plus styczeń 2020 i oferta zostanie przedstawiona dopiero 1 stycznia 2020 roku o godzinie 17:30 czasu polskiego.

Nowa oferta obowiązuje zawsze (i tutaj znowu – z małymi wyjątkami) od pierwszego wtorku miesiąca, czyli gry powinniśmy dostać do pobrania dopiero od 7 stycznia 2020.

Nie wiadomo jednak, czy Sony nie złamie harmonogramu ze względu na Nowy Rok, który jest dniem wolnym od pracy. Przypominamy, że zeszłoroczna oferta na styczeń została co prawda ujawniona 26 grudnia 2018 roku (czyli w drugi dzień świąt), ale nie weszła w życie w pierwszy wtorek miesiąca, który wówczas wypadał w Nowy Rok (gry pojawiły się zatem nie we wtorek, a w środę). Jak będzie tym razem? Trzymamy rękę na pulsie i jak tylko pojawią się jakieś wieści, od razu je przekażemy!

Przy okazji – jakie gry chcielibyście dostać w noworocznej ofercie PS Plus?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: