Nie podoba Ci się nowe PS Plus? Jeśli tak, rzekomo jesteś w mniejszości

PS Plus luty 2022 - hot or not
Newsy PS4 PS5

Szef PlayStation wypowiedział się na temat opinii odnośnie przebudowy usługi PS Plus. Wygląda na to, że gracze są w dużej mierze zadowoleni.

Jim Ryan twierdzi, że wstępna reakcja na nowe wcielenie Plusa jest „niezwykle pozytywna”. Szef gamingowego oddziału Sony wspomniał również, że zmiany w usłudze oraz wzrost sprzedaży PS5 prawdopodobnie przełożą się na znaczne poszerzenie bazy aktywnych subskrybentów PlayStation Plus.

Jesteśmy bardzo dumni z pracy, jaką wykonaliśmy nad tą usługą, a minęły dopiero dwa dni (od premiery w Azji – red. ), więc jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, ale wstępna reakcja rynku jest niezwykle pozytywna.
Myślę, że jeśli dobrze poradzimy sobie z wdrożeniem tej usługi, to wychodząc poza Azję, Japonię, a następnie USA i Europę, możliwość znacznego zwiększenia bazy subskrybentów jest naprawdę realna, zwłaszcza że sprzedaż konsol PS5 zaczyna bardzo szybko rosnąć.

– powiedział Jim Ryan w trakcie konferencji finansowej

Nieco dziwić może fakt, że Jim Ryan nie wspomniał ani słowem o początkowych problemach Plusa. Albo jakimś cudem o nich nie słyszał, albo postanowił przemilczeć ogrom negatywnych opinii na temat dopłaty do abonamentu kupionego w promocji, która zdaniem firmy była jedynie błędem technicznym.

Opinie graczy w sieci też zdają się nie być przeważająco pozytywne. Choć wiele osób docenia nową usługę i jej rozbudowaną bibliotekę, sporo osób zdaje się być rozczarowanych ofertą i jej cennikiem. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że najgłośniej wypowiadają się zazwyczaj ci niezadowoleni użytkownicy, a usatysfakcjonowani gracze zazwyczaj milczą.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie