Darmowa gra multiplayer o bitwach smoków już niebawem debiutuje na PS4 i PS5

Century: Age of Ashes niebawem zadebiutuje na PS4 i PS5 za darmo
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Century: Age of Ashes to darmowa gra multiplayer, w którą niebawem zagramy na PS4 i PS5. Szkopuł w tym, że twórcy w ostatnim momencie przesunęli premierę.

Pierwotnie intrygująca pozycja multiplayer miała ukazać się na wszystkich platformach tego samego dnia – 19 lipca 2022 roku. Niestety, dosłownie na parę godzin przed debiutem okazało się, że posiadacze PS4 i PS5 muszą zaczekać dłużej. W tytuł już teraz zagramy bez opłat na PC, Xbox Series X i S oraz Xbox One.

Posiadacze konsol Sony musieli obejść się smakiem i poczekać na więcej informacji związanych z możliwą premierą. Czas mijał i mijał, a twórcy milczeli. Aż do tego momentu. Deweloperzy przekazali za pośrednictwem Twittera, że w Century: Age of Ashes na PS4 i PS5 zagramy już za moment, bo 26 września 2022 roku.

Co czeka nas w samej grze? No cóż – jak tytuł wskazuje, jest to multiplayerowa pozycja skupiająca się na podniebnych potyczkach jeźdźców na smokach. Twórcy zachęcają nas wyborem jednej z czterech klas postaci. Każda z nich ma unikalne umiejętności i wymaga odpowiedniego podejścia, jednak ich opanowanie wymaga czasu. Do tego możemy w pełni dowolnie customizować nasze latające wierzchowce. Wielu graczy z pewnością ucieszy fakt, iż tytuł oferuje mikropłatności, ale wyłącznie kosmetyczne, które, wedle twórców, nie zaburzają balansu rozgrywki.

Niedawno do Century: Age of Ashes trafił też pierwszy sezon, który oferuje bogatą przepustkę sezonową z darmowymi przedmiotami i nie tylko. Gra otrzymała nową mapę oraz klasę. Do tego dostaliśmy zestaw misji dla pojedynczego gracza, dzięki czemu fani samotnej rozgrywki też mogą zainteresować się pozycją.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie