PS Plus wrzesień 2021

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus sierpień 2020. Data ujawnienia i abonament o 87 zł taniej

[Aktualizacja]

Sony podało przed czasem oficjalną ofertę PS Plus sierpień 2020. Listę gier publikujemy w tym miejscu.

[Oryginalna wiadomość]

Już w tym tygodniu dowiemy się, jakie gry wpadną do oferty PS Plus sierpień 2020. Kto chce natomiast zaopatrzyć się w tańszy abonament na 12 miesięcy, niech korzysta z promocji.

Czy oferta PS Plus sierpień 2020 przebije to, co Sony zaoferowało nam w lipcu? Przypominamy, że obecnie w Plusie możemy pobierać NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider oraz jako bonus grę Erica. W środę Japończycy podadzą natomiast listę tytułów, które trafią do nas w przyszłym miesiącu. Tymczasem warto wspomnieć, że abonament na 12 miesięcy kupimy najtaniej za 153 zł z groszami w Eneba. To klucz na region PL, a więc przeznaczony specjalnie do aktywacji na polskich kontach:

PS Plus sierpień 2020 – gry na PS4 poznamy 29 lipca

Sony ma w zwyczaju (choć czasem nie jest on dotrzymywany) ogłaszać nową ofertę w środę poprzedzającą pierwszy wtorek miesiąca. Zatem oferta PS Plus sierpień 2020 zostanie ujawniona 29 lipca, o godzinie 17:30 czasu polskiego. Zaraz po tym listę nowych gier opublikujemy na naszej stronie.

Sierpniowe gry w PS+ będą natomiast udostępnione do pobrania we wtorek 4 sierpnia, w godzinach popołudniowych. Do tego czasu możemy pobierać tytuły z oferty lipcowej, zatem nie zapomnijcie dodać ich do swojej biblioteki! Przypominamy zwiastun trwającej oferty:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się